logo
  • 4 اسفند, 1396

رونمایی از لک لک قهرمان نماد زیست محیطی استان زنجان

شرکت ملی سرب و روی ایران به عنوان حامی ملی لک لک قهرمان نماد محیط زیستی استان زنجان از تندیس و استند آن در روز سوم نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران رونمایی کرد .
به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران ،نماد لک لک قهرمان با حضور دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران ، دکتر تابش رییس فراکسیون محیط زیست مجلس ، دکتر موسوی مدیرکل سازمان حفاظت از محیط زیست استان زنجان و تنی چند از مدیران هلدینگ توسعه معادن روی ایران رونمایی گردید.
دکتر موسوی در این مراسم ضمن قدردانی از مدیران هلدینگ و به ویژه شرکت ملی سرب وروی ایران در جهت حمایت معنوی از لک لک به عنوان نماد محیط زیست استان زنجان خاطر نشان کرد ، سازمان حفاظت از محیط زیست برای هر استانی در کشور نماد زیست محیطی خاصی انتخاب کرده که این در راستای حفظ و حراست از محیط زیست توسط انسان می باشد و به نوعی با این کار می خواهیم ضمن احترام به طبیعت و گونه های مختلف گیاهی و حیوانی از همه مردم دعوت کنیم در حفظ محیط زیست خود سهیم بوده و در این امر مهم کوشا و ساعی باشند .
گفتنی است لک لک ها دراستان زنجان در شهرستان ماهنشان و در روستای شکورچی زندگی مسالمت آمیزی باانسان ها دارند که این زندگی باید پاس داشته شود و شرکت ملی سرب وروی ایران این وظیفه را به عهده گرفته است.