logo
  • 26 می, 2018

توسعه معادن روی ایران؛ تنهابرنده تندیس طلایی جشنواره ملی بهره‌وری

همزمان با روز ملی بهره‌وری، آیین بزرگداشت روز ملی بهره‌وری و نهمین جشنواره ملی بهره‌وری با حضور و مشارکت مقامات کشوری، فعالان اقتصادی، شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و خدماتی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران، به نقل از فرشید شکرخدایی، دبیر جشنواره ملی بهره‌وری ، در این جشنواره تا کنون بالغ‌بر 5 هزار و 800 شرکت مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند»،

این رویداد با حمایت معنوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد و در نهمین جشنواره در قالب ۴۰ صنعت و گروه اقتصادی به بررسی بهره‌وری کسب‌وکارها در ۲هزار بنگاه اقتصادی پرداخت تا شرکت‌هایی که بیشترین بهره‌وری را در مراحل گوناگون فعالیت بنگاه خود داشته‌اند معرفی و با لوح تقدیر ویژه جشنواره ملی بهره‌وری برجسته شوند.

در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ نفر از متخصصین کشور عضو شبکه داوری جشنواره ملی بهره وری  می باشند.

 

هولدینگ توسعه معادن روی ایران با کسب امتیاز برتر در تمام مسابقات پنجگانه جشنواره، موفق به دریافت تندیس طلایی جشنواره ملی بهره وری شد و برترین شرکت معرفی گردید.

دستیابی به تندیس طلائی که طی دوسال گذشته توسط بنگاههای اقتصادی دست نیافتنی بوده دارای اهمیت ویژه ای است.

هلدینگ توسعه معادن روی ایران  علاوه بر تندیس طلایی جشنواره، موفق شد سه تقدیرنامه ودو سپاس نامه از مجموع 12 تقدیرنامه اعطایی جشنواره را از آن گروه خود نماید.

گروه توسعه معادن روی ایران با ارائه سه پروژه شامل پروژه ابداعی ” استفاده از خاک فلئور دار جهت استحصال فلز روی در کارخانه ملی سرب و روی ایران واقع در زنجان” ، ” پروژه بهینه سازی تجهیزات واحد تولید اسید سولفوریک در کارخانه ذوب روی بافق واقع در استان یزد” و “پروژه بازیافت روی از کیک های باطله و تبدیل آن به هیدروکسید روی در شرکت کالسیمین واقع در استان زنجان” در مسابقه ملی تجربیات موفق ارتقاء بهره وری حضور یافت و مفتخر به کسب دو لوح تقدیر و یک سپاس نامه گردید. این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف نوآوری، تیم سازی، مدیریت فرآیند، مدیریت دانش، رهبری، ارزیابی عملکرد، مسئولیت‌پذیری اجتماعی و برنامه‌ریزی استراتژیک از رویکرد تاثیر گذاری بر ارتقاء بهره وری تولید مورد ارزیابی قرار گرفت.

در بخش دیگری از این مراسم در مسابقه ملی بهترین محل برای کار نیز، هلدینگ توسعه معادن روی ایران موفق به دریافت سپاس‌نامه شد.

در آخرین مسابقه نیز باعنوان مسابقه ملی برترین توان اجرا، هلدینگ توسعه معادن روی ایران، سپاس‌نامه دریافت نمود.