logo
  • 5 خرداد, 1397

دریافت لوح تقدیر جشنواره ملی بهره وری توسط شرکت ملی سرب و روی ایران

در نهمین آیین بزرگداشت روز ملی بهره‌وری که در تاریخ اول خرداد ماه سال 1397 در اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و تجارت ایران برگزار شد از مجموعه‌های برگزیده در مسابقه ملی “ارائه تجربه‌های موفق ارتقاء بهره‌وری” تجلیل و شرکت ملی سرب و روی ایران با کسب امتیاز در این مسابقه ، موفق به دریافت لوح تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران، شرکت ملی سرب و روی ایران با ارائه پروژه “استفاده از خاک فلئور دار جهت تولید روی” در مسابقه ملی تجربیات موفق ارتقاء بهره وری حضور یافت و مفتخر به کسب لوح تقدیر گردید.

نهمین دوره جشنواره ملی بهره وری متشکل از پنج مسابقه شامل”مسابقه ملی بهره وری” ، “مسابقه ملی بهینه کاوی” ، “مسابقه ملی ارائه تجربه های موفق ارتقاء بهره وری” ، “مسابقه بهترین محل برای کار” و “مسابقه ملی برترین توان اجرا” از خرداد سال 96 تا ابتدای خرداد سال 97 با حضور دهها شرکت خصوصی و دولتی به منظور شناسائی، ترویج و قدردانی از شرکت های حائز شرایط بهره وری در تولید، توسط اتاق بازرگانی ایران برگزار گردیده است.

شرکت ملی سرب و روی ایران، یکی از شرکت های تولیدی زیر مجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران می باشد، و با ارائه این پروژه ابداعی توانسته بهاء تمام شده تولید را از طریق استحصال فلز روی از خاک فلئوردار، کاهش و بهره وری عملیات تولید را افزایش دهد.

لازم به ذکر است که تا کنون امکان استفاده از خاکهای محتوی فلز روی که حاوی فلئور بودند فراهم نبوده و برای نخستین بار با همت متخصصین و کارشناسان زبده داخلی در شرکت ملی سرب و روی ایران این امکان فراهم آمده و برگ زرین دیگری بر افتخارات صنعتگران این مرز و بوم افزوده است.