logo
  • 23 آذر, 1396

شرکت اسید سازان زنجان در 9 ماه ، بودجه سالیانه خود را محقق کرد

435820193_300508

Print Friendly

شرکت اسید سازان زنجان موفق گردید درطول 9 ماه امسال کل بودجه سالیانه سال 1396 خود محقق کرده و اقدام به تعدیل مثبت در بودجه سالیانه خود نماید .
مهندس غلامعلی غیرتمند با ذکر این نکته افزود امسال توانستیم تمام رکوردهای قبلی تولید شرکت را جابجا کرده ودر طول تاریخ فعالیت این شرکت یک رکورد قابل توجهی را ثبت نمائیم .
مدیر عامل شرکت اسید سازان زنجان با اشاره به تولید بیش از 98 هزار تن اسید در طول 9 ماهه خاطرنشان ساخت ما طبق برنامه قرار بود در 9 ماهه امسال 72/600 تن تولید داشته باشیم ولی موفق شدیم با افزایش 30 درصدی به تولید 98/500 تن برسیم .
ایشان همچنین به برنامه تولید 6 ماهه نیز اشاره کرده و افزود برای 6 ماهه نیز طبق برنامه قرار بود 50/900 تن تولید داشته باشد که موفق به تولید 62/900 تن گردیدم که این نیز نشان از رشد 23/6 درصدی تولید در این شرکت دارد .
مهندس غیرتمند دلایل موفقیت های اخیر شرکت را همدلی و تفاهم مدیریت و پرسنل و همچنین ایجاد ارتباط برادری و اخوت در بین همکاران دانسته و خاطرنشان ساخت وقتی مدیری با پرسنل خود ارتباط خوب و صمیمی داشته باشد این ارتباط بر اساس حسن اعتماد شکل بگیرد بی شک کارهای بسیار بزرگی انجام می گیرد که ما در شرکت اسید سازان شاهد آن هستیم .
مدیر عامل شرکت اسید سازان اقبال بازار و رونق خوب بازار اسید در کشور و همچنین ایجاد عوامل انگیزشی مابین همکاران را از دیگر عوامل موفقیت شرکت اسید سازان عنوان نمود .
تولید کود های کشاورزی فسفاته و آمونیوم با همکاری یک شرکت فرانسوی ، دو جذبی کردن سایت سلطانیه که تمام تجهیز ات آن خریداری و در شرکت مستقر گردیده است ، تولید برق از حرارت های تولیدی در فرآیند تولید اسید و در نهایت ورود سهام شرکت به سازمان فرابورس تهران که 40 درصد از عملیات آن هم انجام گرفته است از جمله پروژه هایی می باشد که مهندس غیرتمند به آنها اشاره نمود .
گفتنی است شرکت اسید سازان زنجان با دو کارخانه مجزا از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران می باشد که وظیفه تامین اسید سولفوریک شرکتهای تولید کننده شمش روی هلدینگ را به عهده دارد .
این شرکت هم اکنون با 58 نفر پرسنل مشغول فعالیت می باشد .