logo
  • 19 آذر, 1396

آلفا ماشین همچنان پیشتاز ساخت ماشین آلات شرکتهای هلدینگ

dsc_0251

Print Friendly

حضور شرکت آلفا ماشین در بین شرکت های هلدینگ توسعه معادن روی ایران جهت ساخت و تامین قطعات صنعتی یک فرصت مغتنمی است که با حسن تدبیر مدیریت ارشد گروه آهسته آهسته برکات خود را نشان داده و شرکت های هلدینگ را در راه رسیدن به اهداف خود یاری می نماید .
مهندس نادر رستمخانی مدیر عامل آلفا ماشین در گفتگو با روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران با ذکر این نکته افزود در سال 96 موفق شدیم پروژه های بزرگ و خوبی را از شرکت های داخلی هلدینگ و خارج از هلدینگ جذب و به اجرا در بیاوریم که این موضوع باعث شد ضمن پوشش کامل EPS شش ماهه اول سال ، از برنامه های تولیدی خود نیز جلوتر باشیم .
ساخت تجهیزات پروژه SO و همچنین تجمیع فیلتراسیون شرکت کالسیمین ، ساخت تجهیزات کنسانتره آهن شرکت جهان نمو ، تولید تجهیزات صنعتی شرکت ارس باران و چندین پروژه دیگر از جمله برنامه های شرکت آلفا ماشین برای نیمه دوم سال 96 می باشد.
مهندس رستمخانی به روند رو به رشد فعالیت های شرکت اشاره کرد و خاطر نشان ساخت خوشبختانه شرکت در طول سال جاری و سال گذشته از رکود حاکم خارج شده و شرکتی که در آستانه ورشکستگی بود با لطف خدا و حمایت های مدیر عامل هلدینگ جناب آقای دکتر سعد محمدی و همت همکاران گرامی توانسته است تک تک برنامه های خود را محقق کرده و حتی برای سال آینده نیز بر نامه داشته باشد .
مدیر عامل شرکت آلفا ماشین افزود امیدواریم در سال 97 بتوانیم ساخت تجهیزات پروژه استحصال سرب از پسماندهای BZS که توسط شرکت تولید روی ایران اجرا خواهد شد را به عهده گرفته و با کمترین زمان و بهترین کیفیت تحویل دهیم .
اجرای فلوتاسیون شرکت ذوب و روی بافق نیز از دیگر پروژه های شرکت آلفا ماشین در سال 97 خواهد بود.
مهندس رستم خانی در پایان به همگرایی مابین شرکتهای گروه تاکید کرد و افزود ما اعتقاد داریم اگر آلفا ماشین پروژ ه های صنعتی شرکت های گروه را اجرا می کند بخاطر کیفیت و سرعت عمل این شرکت می باشد و این باعث بازگشت سریعتر سرمایه های هلدینگ در امر سرمایه گذاری ها می باشد .
فلذا ما همت خود را بر آن داشته ایم که پروژ های داخل هلدینگ را در کمترین زمان و با بهترین قیمت و کیفیت اجرا کنیم تا هلدینگ را در راه رسیدن به اهداف خود حمایت و یاری نماییم .