logo
  • 10 آبان, 1396

هلدینگ توسعه معادن روی ایران میهمان ویژه کنفرانس بین المللی IMARC

235918844_163070

Print Friendly

چهارمین کنفرانس IMARC طبق روال هر ساله، به میزبانی مرکز همایش های شهر ملبورن استرالیا و در روزهای 30 اکتبر تا 2 نوامبر( 8 لغایت 11 آبان ماه ) برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران در این رویداد بزرگ معدنی وزراء،‌ معاونان و مدیران شرکت هایی از 60 کشور دنیا وهمچنین بیش از 150 شرکت و 3هزار کارشناس و پژوهشگر از شرکت ها و موسسات مطرح دنیا از جمله بی اچ پی، هَچ، اف ال اسمیت، مینکور، سندویک، کی پی ام جی و … و همچنین حوزه مالی و سرمایه گذاری و نیز نشریات معتبر معدنکاری جهان حضور دارند.
حضورمدیران ارشد معدنی و صنایع معدنی ایران از جمله دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران به عنوان بزرگ ترین تولید کننده سرب و روی در خاورمیانه نیز همانند دوره های قبل در این رویداد مهم جهانی قابل توجه می باشد.

هیات ایرانی، از بزرگ ترین گروه های شرکت کننده در این کنفرانس و نمایشگاه هستند. بر همین اساس هیاتی متشکل از مدیران معدنی و صنایغ وابسته به سرپرستی مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو دیدارها و نشست هایی با مدیران صاحب نام شرکت های معدنی دنیا و حاضر در کنفرانس خواهند داشت. نخستین جلسه شرکت های ایرانی از امروز به میزبانی دولت ویکتوریا آغاز شده است.
روز چهارشنبه رییس هیات عامل ایمیدرو فرصت های تامین مالی و سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران را در بخش “مالی و سرمایه گذاری” ارایه می کند.
بخش خصوصی معدن و صنایع معدنی ایران نیز در قالب هیاتی 25 نفره حضوری فعال در رویداد فوق خواهند داشت.
در IMARC فایل هایی در قالب معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران برای مخاطبان ارایه خواهد شد.
گفتنی است “هلدینگ توسعه معادن روی ایران ” در نمایشگاه جانبی IMARC 2017نیز حضوری پررنگ و فعالی دارد.