logo
  • 9 آبان, 1396

هلدینگ توسعه معادن روی ایران در نمایشگاه توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در کشور ترکیه

dsc01935

Print Friendly

نمایشگاه توانمندیهای اقتصادی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور ترکیه از سوم لغایت ششم آبان سال جاری در محل نمایشگاههای بین المللی شهر استانبول به همت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سفارت جمهوری اسلامی ایران در فضایی بیش از 3000 متر با حضور فعالان بزرگ عرصه صنعت ، معدن و سرمایه گذاری ایران برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران ، هلدینگ توسعه معادن روی ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده سرب و روی در خاورمیانه ،تنها فعال صنعت سرب و روی در کشور بود که در این نمایشگاه حضور داشت.
نشست و مذاکره با بیش از 20 گروه تجاری از کشورهای ترکیه ، نیجریه ، ازبکستان و تاجیکستان ، نشست ویژه با معاون استاندار استانبول جهت همکاریهای مشترک ، گفتگو و انجام تفاهمات اولیه با صنعتگران حوزه تولید اکسید روی ، سولفات روی ، گالوانیزاسیون و همچنین معدن دارانی که  برای بهره برداری از معدن خود نیاز به علم ، تجربه و سرمایه ایرانی داشتند از جمله دستاوردهای موفق این نمایشگاه بود .

گفتنی است در این نمایشگاه مدیران عامل شرکت های مهندسی و تحقیقاتی فلزات غیر آهنی ، ملی سرب و روی ایران ، فرآوری مواد معدنی ایران و مدیر برنامه ریزی و روابط عمومی هلدینگ حضور داشتند .

خاطر نشان می سازد در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت ایران و تنی چند از مسوولین دولتی ایران و ترکیه و همچنین صنعتگران،معدنکاران وتجار بزرگ ایرانی و ترک تبار حضور داشتند.