logo
  • 14 مرداد, 1396

درمراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت فراوری مواد معدنی ایران عنوان گردید؛ رکورد 5 ساله تولید شمش روی شرکت شکسته شد .

img_20170805_094708

Print Friendly

به گزارش روبط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران مهندس حمید علاماتی مدیر عامل شرکت فراوری مواد معدنی ایران درمراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت گفت : رکورد 5 ساله تولید شمش روی شرکت شکسته شد . در این مراسم که با حضور فرماندار شهرستان ماهنشان ، بخشدار منطقه انگوران ، رییس اداره تامین اجتماعی شعبه دندی ، مدیران و کارکنان شرکت برگزار گردید. حمید علاماتی مدیرعامل شرکت اظهار داشت : این شرکت با تولید 2227 تن ، 99 درصد برنامه خود را در سه ماهه سال جاری محقق کرده است .
وی موفقیت های شرکت فراوری مواد معدنی ایران مرهون تلاش بی وقفه کارکنان فعلی و گذشته دانست و افزود : این شرکت در زمینه بهره وری عوامل تولید شامل راندمان کل و کنترل مصرف مواد و انرژی در مجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران نیز پیشرو است. مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر از زحمات و همت بازنشستگان شرکت خواستار توجه و مساعدت ویژه مسئولان استانی و شهرستان ماهنشان به تسهیل در بازنشستگی کارکنان شرکت شد و افزود: نباید شرایط بازنسشتگی به گونه ای رقم بخورد که منجر به از کارافتادگی و کم توانی کارکنان گردد چراکه خانواده بیش از هر زمان دیگری به حضور سرزنده و بانشاط بازنشستگان نیازمند است.
علاماتی با اشاره به بازنشستگی 18 نفر ازکارکنان این شرکت از جایگزینی همین تعداد نیروهای بومی در شرکت خبر داد و گفت : برای احداث یک واحد تولیدی با 18 نفر کارگر 65 میلیارد ریال سرمایه گذاری در منطقه نیاز است که این شرکت بدون سرمایه گذاری خاصی این تعداد اشتغال را در منطقه فراهم آورده است . وی در پایان از همکاری مدیران اداره تامین اجتماعی ، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شبکه بهداشت شهرستان ماهنشان در خصوص بازنشستگی کارکنان شرکت تشکر کرد.
درادامه این مراسم مجتبی نوری، فرماندار شهرستان ماهنشان نیز با بیان اقدامات دولت یازدهم در زمینه های مختلف عنوان کرد : مسئولان امر در کارگروه تسهیل و رفع موانع کسب و کار استان و شهرستان به دنبال رونق تولید و رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی هستند. فرماندار شهرستان ماهنشان از اقدامات موثر شرکت فراوری در زمینه مسوولیتهای اجتماعی در منطقه تشکر کرد و افزود : شرکت فراوری در زمینه تولید و اشتغال نیز توانسته منویات مقام معظم رهبری را در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال گام های اساسی برداشته است.
در پایان این مراسم علاوه بر بازنشستگان سالهای 93 تاکنون شرکت ، از اعضای تیم فوتبال شرکت که موفق به کسب مقام اول در جام رمضان در شهر دندی شده بودند نیز تقدیر به عمل آمد.