logo
  • 4 مرداد, 1396

مدیر عامل جدید شرکت مهندسی تحقیقاتی فلزات غیر آهنی منصوب گردید .

dsc01228

Print Friendly

دکتر علی فضلوی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت مهندسی و تحقیقاتی فلزات غیر آهنی منصوب و از خدمات دکتر داود مرادخانی قدردانی به عمل آمد .

در این مراسم که با حضور دکتر الهی شکیب مدیر عامل شرکت مهر افتصاد ایرانیان و رئیس هیات مدیره هلدینگ توسعه معادن روی ایران و دکتر سعد محمدی مدیر عامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران برگزار گردید دکتر سعد محمدی با اشاره به این که شرکت مهندسی تحقیقاتی فلزات غیر آهنی مجموعه ای علمی است که در عرصه تولید دانش فنی یاریگر شرکت های هلدینگ می باشد افزود در این شرکت در دوره جدید بایستی شرایط کاهش هزینه ها ،رفع نکات ضعف از لحاظ فنی ، اقتصادی کردن فعالیت های شرکت ، توجه به اهداف اصلی شرکت و همچنین ترفیع ساختار فنی شرکت مورد توجه ویژه قرار گیرد .

در ادامه دکتر مرادخانی در گزارشی کوتاه بزرگترین اهداف محقق شده شرکت مهندسی تحقیقاتی فلزات غیر آهنی در طول 17 سال مدیریت خود را شناساندن شرکت RICO  در دنیا ، ارتقاء رتبه فنی استان زنجان در عرصه R@D  از 77 به 20 ، تحقیق ، طراحی و تدوین ده ها پروژه  مهم صنعتی ، تربیت ده ها مدیر جوان و خوش فکر در صنعت روی در استان و کشور که برخی از آنها هم اکنون جزء مدیران موفق هستند عنوان نمود .

تحقیقات و پژوهش ، خدمات پژوهشی و آزمایشگاهی ، استفاده و همکاری  با دانشگاهای معتبر و مهندسی فعالیت های R&d   چهار رکن اساسی بود که دکتر علی فضلوی از آنها به عنوان ارکان اصلی شرکت مهندسی و تحقیقاتی فلزات غیر آهنی یاد کرد .

 اخذ گرید سازمانی جهت ورود به پروژه های بزرگ دولتی و همچنین حرکت به سمت رانش بنیان کردن شرکت از جمله مباحث مطرح شده توسط مدیر عامل جدید این شرکت بود .

در پایان دکتر الهی شکیب با تک تک مهندسین و مدیران شرکت به تعامل و گفتگو پرداخت .

گفتنی است دکتر علی فضلوی دارای مدرک دکترا در رشته محیط زیست معادن از دانشگاه دولتی مسکو می باشد.

 مسئول بسیج مهندسین کل کشور ، معاون پژوهشی بسیج اساتید کل کشور ، موسس و رئیس پارک علم و فناوری استان های گلستان و قزوین ، عضوهیات علمی دانشگاه امام خمینی قزوین و عضو هیات مدیره هلدینگ توسعه معادن روی ایران از جمله سوابق مدیر عامل جدید شرکت مهندسی و تحقیقاتی فلزات غیر آهنی می باشد .   

 

dsc01203 dsc01206 dsc01212 dsc01220 dsc01223 dsc01228 dsc01231