logo
  • 19 تیر, 1396

تولید روی بندرعباس واحد نمونه استان هرمزگان در سال 95

223023509_707807

Print Friendly

در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن در استان هرمزگان ، شرکت تولید روی بندرعباس بدلیل افزایش چشمگیر تولید، پیاده سازی مصادیق اقتصاد مقاومتی وکسب موفقیت روزافزون در اجرای اقتصاد مبتنی بر دانش،  موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی سال 1395 شد.
مهندس علیرضا رضوی مدیرعامل شرکت تولید روی بندرعباس درگفتگوبا روابط عمومی هلدینگ توسعه و معادن روی ایران گفت: وقتی سیاست گذاری و اهداف شفاف و دقیق و از جنس کار توسط مدیریت  هلدینگ ابلاغ می شود و حمایتهای مدیریتی صورت می گیرد شتاب در مسیر بهبود و بهره وری و توسعه امری ضروری و بدیهی است.
مهندس رضوی افزود عملیات مالی حدود 300میلیارد ریالی سال 1395 این شرکت منجر به تبدیل 15.4  میلیارد تومان زیان عملیاتی سال 94 به 14.3 میلیارد تومان سود عملیاتی گردید که آن هم  بدلیل افزایش تولید، کاهش بهای تمام شده و افزایش راندمان کل است.

تمرکز برروی تامین ماده معدنی  به عنوان یکی از سیاستها ابلاغی هلدینگ با همکاری شرکت بازرگانی توسعه روی ایران و تصمیم گیری بهنگام هیات مدیره این شرکت اثرات چشمگیری در این موفقیت داشته و از طرفی تلاش تمامی همکاران حوزه تولید و پشتیبانی ، نهضت «تولید اقتصادی» و افزایش بهره وری را در این شرکت معنی دار نموده است.
مدیر عامل شرکت تولید روی بندر عباس خاطر نشان کرد در سال 96نیز  امیداست با برخورداری از الطاف خفیه الهی، طرح ها و پروژه های مبتنی بر دانش و در راستای منویات مقام معظم رهبری که «اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال» است و همچنین خطوط راهنمای تبیین شده توسط مدیر عامل محترم هلدینگ بگونه ایی عملیاتی شود تا نهال پا گرفته اقتصاد دانش محور در تولید روی بندرعباس تنومند و نهادینه شود.
گفتنی است شرکت تولید روی بندرعباس در مسیر پیشرفت خود ، با شتاب قابل قبولی در حرکت است که پس از کسب عنوان اولین شرکت دانش بنیان حوزه صنعت سرب و روی کشورو با کسب جایزه ملی بهینه کاوی و تندیس صادر کننده نمونه استانی در سال گذشته توانسته است یکی ازموفق ترین شرکت های هلدینگ توسعه معادن روی ایران باشد که با مدیریت مبتنی بردانش آینده روشنی برخود ترسیم کرده است .