logo
  • 23 خرداد, 1396

مدیرعامل شرکت آلفا ماشین : مشارکت گسترده در پروژه های هلدینگ توسعه معادن روی ایران

dsc_0251

Print Friendly

هلدینگ توسعه معادن روی ایران در سال 1396 در مجموعه شرکت های خود بیش از ده ها پروژه اجرا خواهد که حجم سرمایه گذاری در آنها رقمی بالغ بر 360 میلیارد تومان خواهد بود که امید می رود بخش قابل توجهی از ساخت و نصب تجهیزات این پروژه ها توسط شرکت آلفا ماشین انجام پذیرد .

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران مهندس نادر رستم خانی مدیر عامل شرکت آلفا ماشین با بیان خبر فوق اظهار امیدواری کرد با واگذاری ساخت و نصب تجهیزات پروژه های هلدینگ در سال 96 شاهد شکوفایی هر چه بیشتر شرکت آلفا ماشین باشیم .

مهندس رستم خانی به تجربه موفق آلفا ماشین در مشارکت در پروژه های هلدینگ اشاره کرد و افزود در طول سالهای گذشته و بویژه درسال 95 ما موفق شدیم در پروژه های مختلفی در شرکت های ذوب و احیای قشم ، تولید روی بندرعباس ، فرآوری مواد معدنی ایران ، ذوب روی بافق ، اسید سازان و بویژه شرکت کالسیمین و پروژه بزرگ BZS مشارکت کنیم و وظایف محوله را در بهترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت انجام دهیم.

مدیر عامل آلفا ماشین با بیان این نکته که امسال به لطف خدا و حمایت های مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای دکتر سعد محمدی شرکت از زیان خارج گردید ، خاطر نشان ساخت هر چند زیان سنواتی شرکت همچنان موجود است ولی امیدواریم امسال نیز با حمایت های دکتر سعد محمدی پروژ ه های خوبی را جذب شرکت کنیم تا ضمن پوشش زیان انباشته ،سود قابل توجهی نیز  به سهامداران محترم شرکت تقدیم کنیم .

مهندس رستم خانی از وضعیت سامان یافته شرکت آلفا ماشین به عنوان یکی از موفقیت های شرکت در سال گذشته یاد کرد و افزود سال 95 سال سختی برای ما بود ولی با همت همه همکاران و حمایت های مدیریت محترم هلدینگ سال 95 را با موفقیت به اتمام رسانده و امید داریم در سال 96 موفقیت های گذشته را با وسعت و قدرت بیشتری تکرار کنیم .

مدیر عامل شرکت آلفا ماشین با اشاره به شعار سال ، اقتصاد مقاومتی ، تولید – اشتغال خاطر نشان ساخت امسال با جذب پروژه های مختلف از داخل و خارج از هلدینگ سعی خواهیم که ضمن افزایش تولید ، اشتغال زدایی را نیز در دستور کار خود قرار دهیم و با تشکیل گرو ه های پیمانکاری برای شرکت از توانمندی افراد خلاق و کوشا نهایت بهره و سود مندی را ببریم.