logo
  • 16 خرداد, 1396

در شرکت اسید سازان محقق گردید ؛ 100 هزار تن تولید اسید، 3 میلیارد و هشتصدمیلیون تومان سود

photo_2017-05-14_08-14-31

Print Friendly

در سال 1395 شرکت اسید سازان زنجان موفق به تولید 100772 تن اسید سولفوریک و محقق ساختن بیش از 38 میلیارد ریال سود گردید .

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران مهندس غیرتمند مدیرعامل شرکت  اسید سازان با بیان خبر فوق اظهار امیدواری کرد با اجرای پروژ های در دست اقدام در سال 96 ضمن کاهش هزینه های تولید ، ارزش افزوده خوبی را نصیب شرکت نماییم .

مهندس غیرتمند از پروژه دو جذبی کردن سایت سلطانیه شرکت خبر داد و افزود این پروژه در حال حاضر دارای 50 درصد پیشرفت میباشد که نزدیک به 20 میلیارد ریال سرمایه گزاری از منابع داخلی شرکت در آن انجام خواهد شد که بهره برداری از آن در شش ماهه اول سال  ، نزدیک به 7 درصد سود خالص راعاید شرکت خواهد کرد .

مدیر عامل شرکت اسید سازان به تولید 380 تن روزانه اسید در این شرکت اشاره کرد و افزود با این حجم تولید بزرگترین تولید کننده اسید سولفوریک بخش خصوصی در کشور هستیم که 10 درصد بازار تولید کشور و 50 درصد بازار تولید استان زنجان که از قطب مصرف اسید در کشور ما می باشد را در دست داریم .

مدیر عامل شرکت اسید سازان از ورود شرکت به فرابورس در سال 96 به عنوان یکی از پروژه هایاد کرد و گفت امیدواریم باانجام مقدمات لازم و طی مراحل قانونی کار امسال موفق به ورود به فرابورس شده و پازل موفقیت های خود را تکمیل کنیم .

با ورود شرکت اسید سازان به فرابورس، هلدینگ توسعه معادن روی ایران 7 شرکت بورسی و فرابورسی در زیر مجموعه های خود خواهد داشت .

گفتنی شرکت اسید سازان زنجان با سرمایه 52 میلیارد ریالی ، تولید کننده اسید سولفوریک شرکت های تولید کننده شمش روی هلدینگ توسعه معادن روی ایران را به عهده دار می باشد که پروژه تولید اسید فسفوریک را نیز در دستور کار خود دارد.