logo
  • 25 اردیبهشت, 1396

شرکت ذوب روی بافق واحد نمونه معدنی کشور

photo5816816815228168481

Print Friendly

شرکت ذوب روی بافق درسومین همایش ملی (نقش معدن در اقتصاد و توسعه کشور ) موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از این همایش گردید .

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران رشد  شاخص های اقتصادی ، افزایش بهره وری و سود آوری ، حرکت در راستای فعال سازی معادن منظقه در جهت اهداف اقتصاد مقاومتی و طراحی و اجرای پروژه های توسعه ای از جمله معیارهای ارزیابی شرکت های معدنی در این همایش بود که شرکت ذوب روی بافق با توجه به ارزیابی های انجام گرفته موفق به کسب لوح تقدیرو تندیس این همایش گردید.

دکترشاهین قدری قائم مقام شرکت به نمایندگی از مهندس حیدرزاده مدیر عامل ، تندیس شرکت ذوب روی بافق  را دریافت کرد .

در حاشیه این همایش که به همت خانه معدن ایران در هتل بین المللی پارسیان صفاییه یزد انجام شد ، نمایشگاهی از دستاوردها و محصولات شرکت ها نیز برگزار گردید که غرفه شرکت ذوب روی بافق مورد بازدید شرکت کنندگان در همایش واقع شد .مهندس میر محمدی استاندار یزد ، دکتر جعفری مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از جمله بازدید کنندگان از غرفه این شرکت بودند .

گفتنی است شرکت ذوب و روی بافق از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران می باشد که در دوره مدیریت جدید موفقیت های چشم گیری در عرصه افزایش تولید ، راندمان و بهره وری کسب کرده است است .