logo
  • 2 اردیبهشت, 1396

شرکت تولید روی بندرعباس در مسیر توسعه

photo5467607996646401969

Print Friendly

طی بازدید مهندس الهی شکیب ، مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری مهرایرانیان و ریاست هیات مدیره هلدینگ توسعه معادن روی ایران و دکتر سعد محمدی ، مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران از شرکت تولید روی بندرعباس،تکمیل خطوط تولید و ایجاد فرآیندهای ارزش ساز شامل راه اندازی خط خردایش، فلوتاسیون و تولید کنسانتره سرب به هیات مدیره این شرکت ابلاغ گردید..
به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران این بازدید که در تاریخ 1396/1/28 و با همراهی مهندس انجدانی ، مدیرعامل هلدینگ کالسیمین و رئیس هیات مدیره تولید روی بندرعباس، مهندس فیض بخش ، معاون مالی و اقتصادی بنیاد تعاون بسیج و عضو هیات مدیره تولید روی بندرعباس، دکتر ضیغمی ، مشاور عالی مدیرعامل و روابط عمومی توسعه معادن روی، دکتر منفرد معاون توسعه و فن آوری ، مهندس رمضانی مدیراموربازرسی و مهندس طالب علم مدیرحراست توسعه معادن روی ایران به انجام رسید با دیدارها و جلسات کاری مهمی همراه بود .

دیدار با استاندار هرمزگان

بمنظور تبیین برنامه های توسعه ایی و راهبردهای هلدینگ توسعه معادن روی ایران در خصوص شرکت تولید روی بندرعباس، طی دیداری با دکتر جادری استاندار محترم هرمزگان و مهندس هندیان مدیرکل سرمایه گذاری استانداری استان هرمزگان ، دکتر سعد محمدی به تشریح محورهای کلی برنامه های توسعه ایی ابلاغی به شرکت تولید روی بندرعباس پرداخت که مورد توجه و تایید استاندار محترم قرار گرفت.
مهندس الهی شکیب یا تبین نگرش هلدینگ مهرایرانیان به توسعه افزود در دوره مدیریت آقای دکتر سعد محمدی تلاش و طراوت در هلدینگ توسعه و حرکت های فزاینده ی امید بخش در این هلدینگ کاملا مشهود است فلذا مهر ایرانیان بعنوان سهامدار حقوقی و عمده ی این هلدینگ از سیاستهای اتخاذی حمایت می نماید..
دکتر جادری استاندار هرمزگان نیز در ادامه ضمن تشکر از نشست صورت گرفته، پس از استماع گزارش عملکرد مدیرعامل تولید روی بندرعباس نظر مساعد و حمایت خود را درراستای اجرایی شدن این برنامه ها که متناسب با سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» است اعلام داشته و اضافه نمود: عملکرد شرکت تولید روی بندرعباس در چند سال اخیر این اطمینان خاطر را به دستگاهای اجرایی استان داده که شرکتی رو به جلو ودرحال رشد می باشد.
در پایان این دیدار مقرر شد نیازهای تامین منابع و زیرساختهای تولید روی بندرعباس از طریق مدیرکل سرمایه گذاری استانداری هرمزگان پیگیری شود.

بازدید ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان از شرکت تولید روی بندر عباس

مهندس قاسمی ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان به همراه مهندس رضوانی معاون سازمان پس از بازدیداز سایت شرکت تولید روی ایران در جلسه « نهار کاری » با حضور مهندس الهی شکیب و دکتر سعد محمدی و همراهان شرکت نمود و پس گفتگو و استماع فعالیت های در خور شرکت تولید روی ایران ، حمایت خود را از برنامه های ابلاغی هلدینگ اعلام نمود.

گزارش مدیرعامل شرکت تولید روی بندر عباس و ترسیم افق فعالیت های این شرکت

پس از بازدید میدانی، جلسه ایی با حضور مدیران شرکت تولید روی بندرعباس تشکیل و گزارش عملکرد سال 1395 و مقایسه آن با سال 1394 توسط مدیرعامل شرکت تولید روی مهندس رضوی تشریح گردید که حکایت از رشد مطلوبی در تمام حوزه ها داشت
در ادامه مهندس انجدانی رییس هیات مدیره شرکت تواید روی بندرعباس با ابراز خرسندی از عملکرد مدیریت و پرسنل این شرکت افزود
خرد جمعی و مدیریت هوشمندانه در اینجا کاملاً مشهود است ، پرسنل بندرعباس پرسنل بسیار باکیفیت ، زبده و قانع هستند چنانکه با تعدادپرسنل کم به نسبت مجموعه های دیگر، عملکرد قابل قبولی را ارائه نموده اند.
مهندس انجدانی خاطر نشان کرد به زعم اینجانب شرکت تولید روی بندرعباس میتواند برای شرکت های دیگر الگوی بسیار خوبی باشد و مدیران بالادستی نیز می بایست ترتیبی اتخاذ نمایند تا ضمن تأمین خاک به میزان کافی،تأمین مالی نیز به موقع انجام گیرد. ایشان در پایان صحبتهای خود گفت : افزایش تولید از 8000 تن به 12000تن شمش روی وحتی بیشتر یعنی افزایش 50درصدی درآمد و پرسنل زحمتکش نیز میبایست این افزایش درآمد را در سفره های خودشاهد باشند
در ادامه دکتر سعد محمدی ضمن اظهار تشکر و رضایت از نتایج عملکردی و زحمات همکاران برنامه مورد تایید و تاکید هلدینگ را چنین برشمرد:
افزایش راندمان کل، مدیریت مصرف مواد اولیه از طریق افزایش نظارت فشرده تولید و عملیات ،انطباق با استانداردهای لازم و افزایش تولید.
مدیر عامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران بودجه در نظر گرفته شده سال 96 در تولید روی بندر عباس را بر بر اساس تولید 12000تن شمش دانسته وافزود ولی انتظار براین است که بیش از 13 هزارتن شمش در این شرکت تولید شود که در این خصوص تامین ماده معدنی مورد نیاز سال 96نیز برنامه ریزی شده و دستور تامین آن هم صادر گردیده است.
دکتر سعد محمدی براین نکته نیز تاکید کرد که شرکت تولید روی بندرعباس بایستی به صورت مجتمع درآید به نحوی که با راه اندازی و تکمیل خط خردایش ، فلوتاسیون و واحد تولید کنسانتره سرب ، امکان استفاده از هرنوع کنسانتره معدنی درآن فراهم باشد.
ایشان در پایان چشم انداز آتی شرکت تولید روی بندرعباس را بسیار روشن ، سودآور و امیدوار کننده دانست.

در پایان مهندس الهی شکیب مدیرعامل هلدینگ مهر اقتصاد ایرانیان از دستاوردهای شرکت تولید روی بندرعباس تشکر نموده واظهار داشت فعالیت گروه توسعه معادن روی بدلیل سود پائین با دغدغه و نگرانی هایی همراه بود ولی الآن به یمن حضور و مدیریت آقای دکتر سعد محمدی به سازمانی پویا و با آینده ای روشن تبدیل شده است. ایشان در ادامه افزود اکنون که در دوران شکوفایی صنعت روی هستیم باید این فرصت را مغتنم شمرده و با سرمایه گذاری و به روزآوری تجهیزات و فن آوری تولید ، آینده روشنی را طرح ریزی کنیم.